Barevné etikety | snímatelné | L6036-20 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 archů A4, rozměr 25,4x10 mm, 3.780 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva červená. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 25,4x10 mm, 20 archů A4, 3.780 ks etiket v balení (189 etiket na archu), papírové, snímatelné lepidlo, barva červená. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Červené odnímatelné etikety Avery Zweckform L6036-20 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na veškeré dočasné nebo měnící se značení. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, a naopak je můžete snadno odlepit, bez zanechání žádných stop zbytkového lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Červené snímatelné etikety Avery Zweckform L6036-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6036.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L6036-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety | barevné
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 25,4 x 10
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 189
Celkem etiket v balení: 3.780
Barva: červená
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182060360
Softwarový kód: L6036

Návod k programu Avery Design & Print

Snímatelné etikety Avery Zweckform