Počasí odolná fólie | 3487

778 Kč / ks 643 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

100 listů A4 v balení, PET fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

formát A4, 100 listů v balení, odolná polyesterová fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: ideální pro veškeré venkovní značení. Oboustranná speciální povrchová úprava pro ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru. Fólie jsou odolné vůči vodě, roztržení, UV záření a vysokým teplotám. Rovněž je odolná vůči žloutnutí. Bez problémů můžete potisknout z obou stran i větší počet fólií najednou. Počasí odolné fólie Avery Zweckform 3487 stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a potisknout na všech běžných laserových tiskárnách a kopírovacích strojích.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: 3487

Avery Zweckform 3487 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie
Hmotnost: 1.119 kg
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: oboustranná
Tloušťka fólie v mm: 0,12
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Softwarový kód: 3487