Počasí odolná fólie | 3487

1 225 Kč 1 012 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

100 archů A4 v balení, PET fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 archů A4 v balení, PET fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Počasí odolná potisknutelná fólie Avery Zweckform 3487 je ideální pro veškeré venkovní značení. Fólie jsou vyrobeny z polyesteru a jsou odolné vůči vodě, roztržení, UV záření a teplotám až do 130°C. Kromě toho můžete potištěné fólie archivovat po neomezeně dlouhou dobu a podle potřeby znovu použít, protože jsou odolné vůči žloutnutí. Oboustranná speciální povrchová úprava pro ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru bez rozmazávání. Počasí odolné PET fólie Avery 3487 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3487.

Avery Zweckform 3487 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální fólie
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: oboustranná
Tloušťka fólie: 0,12 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: oboustranný tisk, stohovatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182034873
Softwarový kód: 3487