Počasí odolná fólie | 3487

793 Kč 655 Kč bez DPH
Do týdne

100 listů A4 v balení, PET fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

formát A4, 100 listů v balení, odolná polyesterová fólie, tloušťka 0,12 mm, bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: ideální pro veškeré venkovní značení. Oboustranná speciální povrchová úprava pro ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru. Fólie jsou odolné vůči vodě, roztržení, UV záření a vysokým teplotám. Rovněž je odolná vůči žloutnutí. Bez problémů můžete potisknout z obou stran i větší počet fólií najednou. Počasí odolné fólie Avery Zweckform 3487 stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a potisknout na všech běžných černobílých i barevných laserových tiskárnách.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: 3487

Avery Zweckform 3487 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie
Hmotnost: 1.119 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: oboustranná
Tloušťka fólie |mm|: 0,12
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Softwarový kód: 3487