Přírodní hnědé etikety | L7110-25 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)

25 archů A4, rozměr 62x42 mm, 450 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva světle hnědá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 62x42 mm, 25 archů A4, 450 ks etiket v balení (18 etiket na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva světle hnědá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.
 
Kraftové samolepící etikety Avery Zweckform L7110-25 jsou stylové etikety vzhledu přírodního hnědého kartonu. Dodejte Vašim produktům jedinečný přírodní vzhled! Perfektně se hodí na profesionální značení přírodních, ekologických i jiných výrobků šetrných k životnímu prostředí. Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Přírodně hnědé etikety Avery Zweckform L7110-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.
 
Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7110.
 
Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.
 
Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z recyklovaného papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a akrylového lepidla na vodní bázi bez rozpouštědel.
 
Avery Zweckform L7110-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní hnědé etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 62 x 42
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 18
Celkem etiket v balení: 450
Barva: hnědá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®, vyroben z recyklovaného materiálu
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182067574
Softwarový kód: L7110

Návod k programu Avery Design & Print