Ultra odolné etikety | L7917-40

990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

40 listů A4, rozměr 210x297 mm, 40 ks etiket v balení, odolná PE fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 40 listů A4, 40 ks etiket v balení, polyetylenová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: označování v oblasti výroby a skladování, značení výrobků, majetku, popis kontejnerů apod. Extrémně odolné etikety do těch nejnáročnějších podmínek! Velmi silná přilnavost k různým povrchům, pružný PE materiál. Etikety jsou omyvatelné, odolné vůči mnoha druhům ředidel a čistícím prostředkům, mořské vodě, nečistotám, mastnotě, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Ultra odolné samolepící etikety Avery Zweckform L7917-40 jsou vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7917

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7917-40 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra odolné PE etikety
Hmotnost: 0.722 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 210 x 297 | DIN A4
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž etikety: 116 g/m²
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: polyetylen
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: extrémní odolnost
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7917

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)