Super lepivé etikety | L7877-20 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

330 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

20 archů A4, rozměr 210x297 mm, 20 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 20 archů A4, 20 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Velmi silně lepivé papírové etikety Avery Zweckform L7877-20 určené do vnitřních prostor, které drží dvakrát silněji než běžné papírové etikety. Spolehlivá přilnavost na vlhké, teplé, studené i nerovnoměrné, drsné nebo prašné povrchy při různých teplotách. Vhodné na interiérové značení v oblasti průmyslu, výroby, skladování atd. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Super lepivé samolepící štítky Avery L7877-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7877.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform L7877-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Silně lepivé etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 20
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: matný
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182070093
Softwarový kód: L7877

Návod k programu Avery Design & Print