Super lepivé etikety | L7874-20

288 Kč 238 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 64,5x29,6 mm, 540 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 64,5x29,6 mm, 20 listů A4, 540 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: interiérové značení v oblasti průmyslu, výroby, skladování apod. Velmi silně lepivé etikety určené do vnitřních prostor, které drží dvakrát silněji než běžné papírové etikety. Spolehlivá přilnavost na teplém i studeném podkladu nebo např. na nerovnoměrných, drsných či prašných površích. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Super lepivé samolepící štítky Avery Zweckform L7874-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7874

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7874-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super lepivé papírové etikety
Hmotnost: 0.325 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 29,6
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 540
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7874