Super lepivé etikety | L7872-20

234 Kč / ks 283 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 35,6x16,9 mm, 1.600 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 35,6x16,9 mm, 1.600 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: vhodné pro interiérové značení v oblasti průmyslu, výroby, skladování apod. Velmi silně lepivé etikety určené do vnitřních prostor, které drží dvakrát silněji než běžné papírové etikety. Spolehlivá přilnavost na teplém i studeném podkladu nebo např. na nerovnoměrných, drsných či prašných površích. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7872

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7872-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super lepivé papírové etikety
Hmotnost: 0.325 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 35,6 x 16,9
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 80
Celkem etiket v balení: 1.600
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7872

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: