Adresní etikety | recyklované | LR7162-100 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

1 095 Kč 905 Kč bez DPH
Do týdne

100 archů A4, rozměr 99,1x33,9 mm, 1.600 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x33,9 mm, 100 archů A4, 1.600 ks etiket v balení (16 ks/arch), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Recyklované adresní etikety Avery Zweckform LR7162-100 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na tisk zpátečních adres na veškeré formáty obálek, zásilek, balíků atd. Používejte produkty šetrné k životnímu prostředí! Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™, můžete jednotlivé etikety odlepovat z archu snadno a rychle. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Bílé recyklované samolepící adresní štítky Avery LR7162-100 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7162.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Etikety jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného, vodou ředitelného lepidla. Certifikace Modrý Anděl. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform LR7162-100 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety | recyklované
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 33,9
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 16
Celkem etiket v balení: 1.600
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: TÜV SÜD, Modrý Anděl
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, vyroben z recyklovaného materiálu, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182651612
Softwarový kód: L7162

Návod k programu Avery Design & Print

Technologie QuickPEEL - snadné a rychlé odlepení etiket z archu