Adresní etikety | L7164-100

1 024 Kč 846 Kč bez DPH
Do týdne

100 listů A4, rozměr 63,5x72 mm, 1.200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x72 mm, 100 listů A4, 1.200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Adresní etikety Avery Zweckform L7164-100 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na tisk adres na veškeré formáty obálek, zásilek, balíků apod. Extra silný materiál etiket s vysokou lepivostí na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™ můžete jednotlivé etikety odlepovat z archu snadno a rychle. Novinka! Jedinečná výrobní technologie Ultragrip - do oblasti záhlaví a zápatí na přední straně archu s etiketami aplikovaný strukturovaný povrch zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika uvíznutí archu v tiskárně. Při tisku se můžete spolehnout na čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Bílé samolepící adresní štítky Avery L7164-100 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7164.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L7164-100 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 1.033 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 72
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 1.200
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL technologie, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®
Softwarový kód: L7164

Technologie Ultragrip od Avery Zweckform

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení