Ultra odolné etikety | L7916-10

433 Kč 358 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

10 listů A4, rozměr 210x148 mm, 20 ks etiket v balení, odolná PE fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x148 mm, 10 listů A4, 20 ks etiket v balení, polyetylenová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Extrémně odolné samolepící etikety Avery Zweckform L7916-10 do těch nejnáročnějších podmínek! Ideální na označování v oblasti výroby a skladování, značení výrobků, majetku, popis kontejnerů apod. Silná a trvalá přilnavost k nejrůznějším povrchům. Etikety jsou vyrobeny z roztažitelného polyethylenového materiálu a jsou omyvatelné, odolné vůči mnoha rozpouštědlům a čistícím prostředkům, stříkající vodě i mořské, nečistotám, mastnotě, UV záření, stárnutí a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a tím bez usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Ultra odolné štítky Avery Zweckform L7916-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7916

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform L7916-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra odolné PE etikety
Hmotnost: 0.24 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 148 | DIN A5
Gramáž etikety: 116 g/m²
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 20
Barva: bílá
Materiál: polyetylen
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek, Made in Germany
Softwarový kód: L7916

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)