Samolepící etikety | recyklované | LR3655 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

785 Kč 649 Kč bez DPH
Do týdne

100 archů A4, rozměr 210x148 mm, 200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x148 mm, 100 archů A4, 200 ks etiket v balení (2 ks/arch), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Recyklované samolepící etikety Avery Zweckform LR3655 do kanceláře, obchodu i domácnosti, pro všestranné, spolehlivé a ekologické použití. Používejte produkty šetrné k životnímu prostředí! Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bezproblémový chod laserových tiskáren je testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Recyklované print etikety Avery LR3655 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3655.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Etikety jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného, vodou ředitelného lepidla. Certifikace Modrý Anděl. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform LR3655 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety | recyklované
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 210 x 148 | DIN A5
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: TÜV SÜD, Modrý Anděl
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, vyroben z recyklovaného materiálu, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182035429
Softwarový kód: 3655

Návod k programu Avery Design & Print