Odolné etikety na zásilky | L7997-25

637 Kč / ks 771 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 25 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 25 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: tisk adres na obálky, zásilky, balíky atd. Spolehlivé a bezpečné doručení zásilky za jakéhokoliv počasí. Ať už prší nebo sněží, text natištěný na této etiketě zůstane i za ztížených povětrnostních podmínek dobře čitelný. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Vysoká lepivost na všech běžných obalových materiálech, zvláště spolehlivě přilnou k materiálům odolným vůči povětrnostním vlivům, zejména obalům z polyetylénu, Tyveku apod. Při tisku se také můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7997

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7997-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné etikety na zásilky
Hmotnost: 0.325 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 199,6 x 289,1 | cca A4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7997

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: