Odolné etikety na zásilky | L7996-25

786 Kč 650 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 199,6x143,5 mm, 50 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 199,6x143,5 mm, 25 listů A4, 50 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Odolné samolepící adresní etikety Avery Zweckform L7996-25 pro spolehlivé a bezpečné doručení zásilek za každého počasí. Ať už prší nebo sněží, text natištěný na této etiketě zůstane i za ztížených povětrnostních podmínek dobře čitelný. Ideální na tisk adres na obálky, zásilky, balíky, venkovní značení apod. Etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, mastnotě, znečištění, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Vysoká a stálá lepivost ke všem běžným obalovým materiálům, obalům z polyetylénu, Tyveku atd. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Odolné samolepící adresní štítky Avery L7996-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7996

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L7996-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné etikety na zásilky
Hmotnost: 0.325 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 199,6 x 143,5 | cca A5
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 50
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L7996

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)