Odolné etikety na zásilky | L7996-25 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

875 Kč 723 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 199,6x143,5 mm, 50 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 199,6x143,5 mm, 25 archů A4, 50 ks etiket v balení (2 etikety na archu), odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Odolné samolepící adresní etikety Avery Zweckform L7996-25 pro spolehlivé a bezpečné doručení zásilek za každého počasí. Ať už prší nebo sněží, text natištěný na této etiketě zůstane i za ztížených povětrnostních podmínek dobře čitelný. Ideální na tisk adres na obálky, zásilky, balíky, venkovní značení apod. Etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, mastnotě, znečištění, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Vysoká a stálá lepivost ke všem běžným obalovým materiálům, obalům z polyetylénu, Tyveku atd. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Odolné samolepící adresní štítky Avery L7996-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7996.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L7996-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné etikety na zásilky
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 199,6 x 143,5 | cca A5
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 2
Celkem etiket v balení: 50
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182049006
Softwarový kód: L7996

Návod k programu Avery Design & Print

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)