Adresní etikety L7651-25

465 Kč / ks 563 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

25 listů A4, rozměr 38,1x21,2 mm, 1.625 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 38,1x21,2 mm, 1.625 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: ideální např. pro tisk zpátečních adres na veškeré standardní formáty obálek. Extra silný materiál etiket s vysokou lepivostí. Se systémem QuickPEEL™ pro snadnější a rychlejší odlepení etiket z archu a čtyřstranným bezpečnostním okrajem QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání lepidla zpoza etiket a ochrání Vaši tiskárnu před poškozením. Novinka 2019! Nyní s inovativní technologií ultragrip, která zaručuje bezchybné sejmutí archu tiskárnou a následný tisk bez zasekávání, díky perforovanému vzoru na přední straně archu s etiketami. Bezproblémový chod laserových tiskáren je testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Vhodné pro všechny běžné typy laserových tiskáren.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7651

Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky nebo vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7651-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.3 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 38,1 x 21,2
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 65
Celkem etiket v balení: 1.625
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová
Certifikáty: TÜV SÜD, FSC®
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7651

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: