Odolné etikety | L6129-20 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 archů A4, kolečka průměr 30 mm, 960 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

průměr 30 mm, 20 archů A4, 960 ks etiket v balení (48 etiket na archu), PET fólie, permanentní lepidlo, barva stříbrná. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Velmi odolné kulaté samolepící etikety Avery Zweckform L6129-20 do těch nejnáročnějších podmínek! Ideální na označování elektronických komponentů a zařízení, jako typové nebo výrobní štítky, dlouhodobé vnitřní i venkovní značení, identifikaci majetku, inventáře apod. Vysoká a stálá lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Stříbrné polyesterové etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, stárnutí, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Počasí odolné etikety Avery Zweckform L6129-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6129.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6129-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi odolné PET etikety - stříbrné
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): ∅ 30
Gramáž etikety: 78 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 960
Barva: stříbrná
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: kulatý
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182048382
Softwarový kód: L6129

Návod k programu Avery Design & Print

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)