Velmi odolné etikety | L6008-20

942 Kč 779 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

20 listů A4, rozměr 25,4x10 mm, 3.780 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 25,4x10 mm, 20 listů A4, 3.780 ks etiket v balení, polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Velmi odolné samolepící etikety Avery Zweckform L6008-20 do těch nejnáročnějších podmínek! Ideální na označování elektronických komponentů a zařízení, jako typové nebo výrobní štítky, dlouhodobé vnitřní i venkovní značení, identifikaci majetku, inventáře apod. Vysoká a stálá lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Stříbrné polyesterové etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, stárnutí, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Počasí odolné etikety Avery Zweckform L6008-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je: L6008

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6008-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi odolné PET etikety - stříbrné
Hmotnost: 0.31 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 25,4 x 10
Gramáž etikety: 78 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 189
Celkem etiket v balení: 3.780
Barva: stříbrná
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L6008

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)