Velmi odolné etikety | L6008-20

764 Kč / ks 924 Kč včetně DPH
Skladem (4 ks)

20 listů A4, rozměr 25,4x10 mm, 3.780 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 25,4x10 mm, 3.780 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Použití: označování elektronických zařízení a komponentů, jako typové nebo výrobní štítky, vnitřní i venkovní značení majetku, inventáře apod. Ideální do vysoce extrémních podmínek. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Ostrý tisk, který se nerozmazává a vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně. Vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6008

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6008-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi odolné PET etikety - stříbrné
Hmotnost: 0.31 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 25,4 x 10
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 78 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 189
Celkem etiket v balení: 3.780
Barva: stříbrná
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový, zaoblené rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6008

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: