Ultra odolné etikety | L7914-40

803 Kč / ks 972 Kč včetně DPH
Skladem (6 ks)

40 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 320 ks etiket v balení, odolná PE fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

40 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 320 ks etiket v balení, extrémně odolná a pružná polyetylenová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: pro značení v oblasti výroby a skladování, popis kontejnerů, označování výrobků, apod. Extrémně odolné etikety do těch nejnáročnějších podmínek. Velmi silná přilnavost i na ''problematických'' površích. Etikety jsou omyvatelné, odolné vůči mnoha druhům ředidel a čistícím prostředkům, mořské vodě, nečistotám, mastnotě, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7914

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7914-40 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra odolné PE etikety
Hmotnost: 0.722 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 67,7 | cca A7
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 116 g/m²
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 320
Barva: bílá
Materiál: polyetylen
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7914

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: