Ultra odolné etikety | L7913-10 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

473 Kč 391 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

10 archů A4, rozměr 99,1x42,3 mm, 120 ks etiket v balení, odolná polyetylenová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x42,3 mm, 10 archů A4, 120 ks etiket v balení, PE fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Extrémně odolné samolepící etikety Avery Zweckform L7913-10 do těch nejnáročnějších podmínek! Ideální na označování v oblasti výroby a skladování, značení výrobků, majetku, popis kontejnerů apod. Silná a trvalá přilnavost k nejrůznějším povrchům. Etikety jsou vyrobeny z roztažitelného polyetylenového materiálu a jsou omyvatelné, odolné vůči mnoha rozpouštědlům a čistícím prostředkům, stříkající vodě i mořské, nečistotám, mastnotě, UV záření, stárnutí a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Ultra odolné štítky Avery L7913-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7913.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform L7913-10 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultra odolné PE etikety
Hmotnost: 0.24 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 42,3
Gramáž etikety: 116 g/m²
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 120
Barva: bílá
Materiál: polyetylen
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182068069
Softwarový kód: L7913

Návod k programu Avery Design & Print

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)