Transparentní etikety | L4772-25

704 Kč 582 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x42,3 mm, 300 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x42,3 mm, 25 listů A4, 300 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: jako prvotřídní označovací nebo adresní etikety. Po nalepení téměř neviditelné. Se systémem QuickPEEL™ pro snadné a rychlé odlepení etiket z archu (viz video v záložce výše). Naše transparentní etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Transparentní polyesterové etikety Avery Zweckform L4772-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4772.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4772-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní adresní etikety
Hmotnost: 0.344 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 99,1 x 42,3
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 300
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4772

Technologie QuickPEEL - snadné a rychlé odlepení etiket z archu