Samolepící etikety | L4735REV-25

329 Kč 272 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

30 listů A4, rozměr 210x297 mm, 30 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, spodní násek, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 30 listů A4, 30 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, spodní násek (split), barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Odnímatelné etikety Avery Zweckform L4735REV-25 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na veškeré dočasné nebo měnící se značení. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, a naopak je lze snadno odlepit, bez zanechání žádných stop zbytkového lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Snímatelné etikety Avery Zweckform L4735REV-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4735

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L4735REV-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální etikety | odnímatelné
Hmotnost: 0.318 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25 + 5 zdarma
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 30
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®
Softwarový kód: L4735

Snímatelné etikety Avery Zweckform