Přepravní etikety | 8017-300 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

1 085 Kč 897 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

300 archů A4, rozměr 99,1x143,5 mm, 1.200 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x143,5 mm, 300 archů A4, 1.200 ks etiket v balení (4 ks/arch), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Přepravní etikety Avery Zweckform 8017-300 do obchodu i kanceláře, ideální jako adresní etikety, štítky na balíky a logistické etikety pro přepravní společnosti 123 kurýr, Česká pošta, DB Schenker, DHL, DPD, DSV, FOFR, Gebrüder Weiss, Geis, GLS, HDS, InTime, Messenger, PPL, Raben Logistics, Rhenus Home Delivery, TNT (FedEx Express), Toptrans, UPS, WE|DO Uloženka, Zásilkovna atd. nebo na tisk expedičních štítků při prodeji na Alza Marketplace, Mall Partner, Marketplace Heureka, Allegro, Kaufland Global Marketplace apod. Cenově atraktivní 300 listové balení v osvědčené kvalitě značky Avery Zweckform. Speciálně vyvinuté lepidlo pro co nejlepší přilnavost ke všem běžným obalovým materiálům jako papír, karton, sklo a plast. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Bílé samolepící přepravní štítky Avery Zweckform 8017-300 jsou vhodné pro všechny všechny standardní laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 8017.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform 8017-300 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety (obálky, zásilky)
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 143,5
Počet archů A4 v balení: 300
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 1.200
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182180174
Softwarový kód: 8017

Návod k programu Avery Design & Print