Laser papír Business | 1298

475 Kč 393 Kč bez DPH
Do týdne

formát A4, 150 archů v balení, gramáž papíru 170g/m², oboustranný tisk, lesklý. Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

150 archů A4, gramáž 170 g/m², oboustranný tisk, lesklý. Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová.

Papír pro barevné laserové tiskárny Avery Zweckform 1298 je ideální na nízkonákladové tisky barevných dokumentů, letáků atd. Chcete špičkovou tiskovou kvalitu bez vysokých nákladů? S pomocí laserové tiskárny a speciálního papíru pro laserové tiskárny od přední firmy na trhu Avery Zweckform, dosáhnete profesionální tiskové kvality. Skvěle se hodí pro tisk dokumentů obsahující obrázky a texty. Papír pro laserové tiskárny Avery 1298 je vhodný pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Papíry od Avery Zweckform pro barevné laserové tiskárny v kvalitě Business***

  • extrémní odolnost proti teplu při tisku
  • speciální oboustranná povrchová úprava
  • hladký tisk bez zasekávání
  • perfektní přilnavost toneru
  • vysoká gramáž papíru
  • intenzivní barvy a ostré kontury
Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 1298.
 
Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Vyrobeno z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství, který je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!
 
Avery Zweckform 1298 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Papíry Business 100/200g
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 170 g/m²
Počet archů A4 v balení: 150
Barva: bílá
Povrch: lesklý
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Úroveň kvality: Business***
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182027110
Softwarový kód: 1298