Oválné etikety | snímatelné | L6024REV-25 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

379 Kč 313 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 archů A4, rozměr 63,5x42,3 mm, 450 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x42,3 mm, 25 archů A4, 450 ks etiket v balení (18 etiket na archu), papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Oválné snímatelné etikety Avery Zweckform L6024REV-25 do kanceláře, obchodu i domácnosti, které vyniknou svým zvláštním tvarem a pomohou zdůraznit originalitu a jedinečnost. Ideální na veškeré dočasné nebo měnící se značení. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, a naopak je lze snadno odlepit, bez zanechání žádných stop zbytkového lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bílé oválné samolepky Avery Zweckform L6024REV-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6024.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L6024REV-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety zvláštních tvarů
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 42,3
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 18
Celkem etiket v balení: 450
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: ovál
Druh lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182060247
Softwarový kód: L6024

Návod k programu Avery Design & Print

Snímatelné etikety Avery Zweckform