Odolné etikety | L6111-20 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

20 archů A4 se splitem, rozměr 210x297 mm, 20 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 20 archů A4 se splitem, 20 ks etiket v balení, PET fólie, permanentní lepidlo, barva žlutá. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Odolné samolepící etikety Avery Zweckform L6111-20 do náročných venkovních podmínek. Ideální na trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, výrobků, majetku, skladových regálů, palet atd. Vysoká a stálá lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Žluté polyesterové etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Arch má ze zadní strany tzv. split, což je násek nosného papíru pro snadnější sejmutí etikety. Počasí odolné PET etikety Avery Zweckform L6111-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6111.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6111-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | permanentní
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 20
Barva: žlutá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: spodní násek (split)
Typ tiskárny: černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182061114
Softwarový kód: L6111

Návod k programu Avery Design & Print

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)