Neodlepitelné etikety | L6146-20 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

1 534 Kč 1 268 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 archů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 480 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x33,9 mm, 20 archů A4, 480 ks etiket v balení (24 etiket na archu), akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová.

Neodlepitelné etikety Avery Zweckform L6146-20 jsou ideální jako kontrolní plomby, kalibrační údaje, bezpečnostní varování, záruční informace, trvalé značení majetku, inventáře, elektroniky apod. Pokusy o neoprávněnou manipulaci jsou ihned viditelné rozpadem materiálu a etiketu lze jen těžko odlepit po velice malých částech. Jsou trvanlivé, odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě a teplotám od -40°C do +100°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Potisknutelné štítky s ochranou proti manipulaci Avery L6146-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny. Etiketa je stává "neodlepitelnou" 24 hodin po aplikaci!

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6146.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6146-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Neodlepitelné etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 33,9
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: akryl
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182059883
Softwarový kód: L6146

Návod k programu Avery Design & Print