Lesklé etikety | L7767-40

860 Kč / ks 1 041 Kč včetně DPH
Do týdne

40 listů A4, rozměr 210x297 mm, 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

40 listů A4, rozměr 210x297 mm, 40 ks v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Ostrý tisk ve fotokvalitě, který se nerozmazává a vysoká lepivost na různých typech povrchů. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla. Vhodné pro všechny běžné černobílé a barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7767

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7767-40 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Hmotnost: 0.469 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7767

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: