Lesklé etikety | L7767-40

1 059 Kč 875 Kč bez DPH
Do týdne

40 listů A4, rozměr 210x297 mm, 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 40 listů A4, 40 ks v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Vysoká lepivost na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup ve fotokvalitě, který se nerozmazává. Lesklé samolepící štítky Avery Zweckform L7767-40 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7767

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7767-40 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Hmotnost: 0.469 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 210 x 297 | DIN A4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 40
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: FSC®
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7767