Identifikační náramky | L4000-10

561 Kč 464 Kč bez DPH
Do týdne

10 archů A4, rozměr 265x18 mm, 100 ks náramků v balení, měkká odolná fólie, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 265x18 mm, 10 archů A4, 100 ks náramků v balení (10 ks/arch), barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Identifikační náramky na ruku Avery Zweckform L4000-10 jsou ideální k označení návštěvníků kulturních, společenských, sportovních nebo firemních akcí. Snadno potisknutelné s použitím počítače (logo, název události apod.). Vysoká úroveň komfortu při nošení díky měkkému materiálu a hladkým okrajům a odolnost proti roztržení, vodě a nečistotám. Snadné odstranění po použití díky mikroperforovaným liniím na koncích náramku. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Potisknutelné identifikační pásky na ruku Avery L4000-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4000.

Nebo si chcete vytvořit vlastní náramky jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4000-10 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Identifikační náramky
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 265 x 18 mm
Gramáž etikety: 160 g/m²
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 10
Počet kusů v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: fólie
Povrch: matný
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182147924
Softwarový kód: L4000