Samolepící jmenovky | L4785-20

794 Kč 656 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

20 listů A4, rozměr 80x50 mm, 200 ks etiket v balení, umělé hedvábí, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 80x50 mm, 20 listů A4, 200 ks etiket v balení, umělé hedvábí, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: vhodné jako samolepící jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Etikety jsou vyrobeny z flexibilního umělého hedvábí a jsou použitelné na textilie všech typů. Bezpečná přilnavost a odnímatelnost bez zanechání stop lepidla a poškození oděvu. Jmenovku lze vyjmout z archu i s částí podkladového papíru, na který ji můžete po ukončení akce opět nalepit a uschovat pro pozdější použití. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné samolepící jmenovky Avery Zweckform L4785-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4785

Anebo si chcete vytvořit vlastní jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4785-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící jmenovky
Hmotnost: 0.386 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 80 x 50
Gramáž etikety: 120 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 10
Celkem etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: acetátové hedvábí
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek, Made in Germany
Softwarový kód: L4785