Inkjet fotopapír Premium | C2560

325 Kč 269 Kč bez DPH
Do týdne

formát 13x18 cm, 50 kusů v balení, gramáž papíru 250g/m², vysoce lesklý. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát 13x18 cm, 50 kusů v balení, gramáž papíru 250 g/m², vysoce lesklý. Typ tiskárny: inkoustová.

Inkjet fotopapír Avery Zweckform C2560 je ideální na fotografie vysoké kvality s rozlišením až 5760 dpi, suvenýrové fotografie z dovolených apod. Na profesionálně vypadající fotografie už nemusíte čekat ani pro ně nikam chodit. Díky fotografickému papíru od Avery Zweckform si můžete vytisknout fotografie ve vysoké kvalitě z pohodlí domova nebo kanceláře. Fotopapír Avery C2560 je vhodný pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Fotografický papír pro Inkjet od Avery Zweckform v kvalitě Premium*****

  • speciální povrchová úprava
  • okamžitě suchý tisk
  • odolný proti rozmazání
  • vysoká barevná ostrost
  • dlouhodobá ochrana barev

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C2560.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Vyrobeno z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství, který je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C2560 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopapíry Premium 250/300g
Formát: 13 x 18 cm
Gramáž papíru: 250 g/m²
Počet kusů v balení: 50
Barva: bílá
Povrch: vysoký lesk
Typ tiskárny: inkoustová
Úroveň kvality: Premium*****
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182064290
Softwarový kód: C2560