Adresní etikety | Inkjet | J8160-25 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

439 Kč 363 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 63,5x38,1 mm, 525 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x38,1 mm, 25 archů A4, 525 ks etiket v balení (21 etiket na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Inkjet adresní etikety Avery Zweckform J8160-25 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na tisk adres na veškeré formáty obálek, zásilek, balíčků apod. Etikety jsou vyrobeny se speciální rychleschnoucí povrchovou úpravou QuickDry™. Vysoká lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bílé samolepící adresní štítky Avery Zweckform J8160-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8160.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform J8160-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety (obálky, zásilky)
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 38,1
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 21
Celkem etiket v balení: 525
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182235324
Softwarový kód: J8160

Návod k programu Avery Design & Print