Vizitkový papír | C32011-25

563 Kč 465 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A4, rozměr 85x54 mm, 250 ks vizitek v balení, gramáž 200 g/m², hladké hrany, jednostranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 85x54 mm, 25 listů A4, 250 ks vizitek v balení, gramáž papíru 200 g/m², hladké a ostré hrany Quick&Clean, jednostranný tisk, matný povrch, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici, v množství, které potřebujete a navíc v profesionální tiskové kvalitě. Absolutně hladké a ostré hrany díky patentované technologii Quick&Clean™ - předsekaný papír zajistí jednoduché, rychlé a přesné vyjmutí jednotlivých vizitek z archu. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelné vizitky Avery Zweckform C32011-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32011

Anebo si chcete vytvořit vlastní vizitky, pozvánky či jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32011-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky a Karty
Hmotnost: 0.42 kg
Rozměr: 85 x 54 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 200 g/m²
Hrany: hladké
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 250
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Specialita: jednostranný tisk, Quick&Clean technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Úroveň kvality: Superior****
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32011