Vizitkový papír | C32010-25

239 Kč / ks 289 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A5, rozměr 85x54 mm, 250 ks vizitek v balení, gramáž 185 g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 85x54 mm, 250 ks vizitek v balení, gramáž papíru 185 g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, matný povrch, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici a v množství, které potřebujete. Hrany vizitek s velmi jemnou mikroperforací, díky které od sebe jednotlivé vizitky velice snadno oddělíte. Navíc lze tyto vizitky potisknout z obou stran, čímž vzniká více prostoru pro doplňkové informace jako například mapku s vyznačením místa Vašeho podnikání, provozní dobu nebo firemní slogan. Můžete se spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C32010

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32010-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky & Karty
Hmotnost: 0.38 kg
Rozměr: 85 x 54 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 185 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 250
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Úroveň kvality: Classic***
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32010

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: