Vizitkový papír | C32010-25

296 Kč 245 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A5, rozměr 85x54 mm, 250 ks vizitek v balení, gramáž 185 g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 85x54 mm, 25 listů A4, 250 ks vizitek v balení, gramáž papíru 185 g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, matný povrch, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Použití: malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici a v množství, které potřebujete. Hrany vizitek s velmi jemnou mikroperforací, díky které od sebe jednotlivé vizitky velice snadno oddělíte. Navíc lze tyto vizitky potisknout z obou stran, čímž vzniká více prostoru pro doplňkové informace jako například mapku s vyznačením místa Vašeho podnikání, provozní dobu nebo firemní slogan. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelné vizitky Avery Zweckform C32010-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32010

Anebo si chcete vytvořit vlastní vizitky, pozvánky či jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32010-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky a Karty
Hmotnost: 0.38 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 85 x 54 mm
Gramáž papíru: 185 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 250
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Certifikáty: FSC®
Úroveň kvality: Classic***
Udržitelnost: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32010