Transparentní etikety | Inkjet | J4722-25 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

785 Kč 649 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 96x50,8 mm, 250 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 96x50,8 mm, 25 archů A4, 250 ks etiket v balení (10 etiket na archu), odolná PET fólie, permanentní lepidlo. Typ tiskárny: inkoustová.

Transparentní Inkjet etikety Avery Zweckform J4722-25 jsou ideální jako prvotřídní adresní nebo označovací etikety. Po přilepení téměř neviditelné. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™ můžete jednotlivé etikety odlepovat z archu snadno a rychle. Ukázka viz Videa (záložka výše). Etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Transparentní samolepící štítky Avery J4722-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J4722.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform J4722-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní adresní etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 96 x 50,8
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 10
Celkem etiket v balení: 250
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182047224
Softwarový kód: J4722

Návod k programu Avery Design & Print

Technologie QuickPEEL - snadné a rychlé odlepení etiket z archu