Sada nažehlovacích fólií | Inkjet | MD1005

450 Kč 372 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

5 archů A4 v balení, sada | 3 ks nažehlovací fólie na bílé a světlé a 2 ks na tmavé a barevné bavlněné textilie. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sada: 3 archy A4 na bílé a světlé a 2 archy A4 na tmavé a barevné bavlněné textilie. Typ tiskárny: inkoustová.

Nažehlovací fólie Avery Zweckform MD1005 vhodná na všechny bavlněné textilie. Konečně originální dárek! Navrhněte si sami vlastní tričko pro rodinu nebo přátele. Vyberte si skvělou fotku, vtipný výrok nebo parádní obrázek. Vlastní motiv si rychle a jednoduše vytvoříte na počítači. Samozřejmě si můžete potisknout nejen trička, ale také polštáře, zástěry, ubrusy a jiné textilie nebo oblečení. Zažehlovací fólii Avery Zweckform MD1005 potisknete na každé běžné inkoustové tiskárně a nažehlíte. Po nažehlení můžete textil prát na 30°C (cca 20x).

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je MD1005.

Avery Zweckform MyDesign MD1005 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Nažehlovací fólie na textil
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 5
Barva: bílá
Materiál: fólie
Povrch: matný
Určení: bílé a světlé textilie, tmavé a barevné textilie
Druh lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182045459
Softwarový kód: MD1005