Vizitkový papír | C32016-500

ZdarmaZdarma
C32016 500 4004182245675 line (Large)
5 865 Kč 4 847 Kč bez DPH
Do týdne

500 listů A4, rozměr 85x54 mm, 5.000 ks vizitek v balení, gramáž 220 g/m², hladké hrany, oboustranný tisk, barva jasně bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 85x54 mm, 500 listů A4, 5.000 ks vizitek v balení, gramáž papíru 220 g/m², hladké a ostré hrany Quick&Clean, oboustranný tisk, satinovaný (hlazený) povrch, barva jasně bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici, v množství, které potřebujete a navíc v profesionální tiskové kvalitě. Absolutně hladké a ostré hrany díky patentované technologii Quick&Clean™ - předsekaný papír zajistí jednoduché, rychlé a přesné vyjmutí jednotlivých vizitek z archu. Tyto vizitky lze potisknout z obou stran, čímž vzniká více prostoru pro doplňkové informace jako například mapku s vyznačením místa Vašeho podnikání, provozní dobu nebo firemní slogan. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelný vizitkový papír Avery Zweckform C32016-500 je vhodný pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32016

Anebo si chcete vytvořit vlastní vizitky, pozvánky či jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32016-500 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky a Karty
Hmotnost: 6.86 kg
Rozměr: 85 x 54 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 220 g/m²
Hrany: hladké
Počet archů A4 v balení: 500
Počet kusů v balení: 5.000
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: satinovaný (hlazený)
Tvar: obdélníkový
Specialita: oboustranný tisk, Quick&Clean technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Úroveň kvality: Premium*****
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32016