Obaly na CD | C32250-25

288 Kč 238 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 151x118 mm, 25 ks obalů v balení, papírové, gramáž 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 151x118 mm, 25 archů A4, 25 ks bukletů v balení, papírové, gramáž papíru 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová.

Obaly na CD Avery Zweckform C32250-25 jsou ideální na standardní rozměr plastové krabičky na CD. Ať už pro Vaše obchodní partnery nebo přátele či rodinu, s našimi přebaly na CD vytvoříte během chvilky originální obal s profesionálním vzhledem. Přední i zadní strana přebalu na jednom listu. Okraje a ohyby s velmi jemnou mikroperforací, která zajistí čisté oddělování a snadné ohýbání. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Potisknutelné přebaly na CD krabičky Avery C32250-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C32250.

Nebo si chcete vytvořit vlastní štítek jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál štítků je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C32250-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na CD a DVD
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 151 x 118 mm
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182242834
Softwarový kód: C32250

Návod k programu Avery Design & Print