Obaly na CD | C32250-25

216 Kč / ks 261 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

25 listů A4, rozměr 151x118 mm, 25 ks obalů v balení, papírové, gramáž 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 151x118 mm, 25 ks bukletů v balení, papírové, gramáž papíru 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: na standardní rozměr plastové krabičky na CD. Ať už pro Vaše obchodní partnery nebo přátele či rodinu - s našimi přebaly na CD vytvoříte během chvilky originální obal na CD s profesionálním vzhledem. Přední i zadní strana přebalu na jednom listu. Okraje a ohyby s mikroperforací, zajišťující čisté oddělování a snadné ohýbání. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobků: C32250

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32250-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na CD a DVD
Hmotnost: 0.35 kg
Rozměr: 151 x 118 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: C32250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: