Obaly na CD | C32250-25

261 Kč / ks 216 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 151x118 mm, 25 ks obalů v balení, papírové, gramáž 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 151x118 mm, 25 listů A4, 25 ks bukletů v balení, papírové, gramáž papíru 170 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: na standardní rozměr plastové krabičky na CD. Ať už pro Vaše obchodní partnery nebo přátele či rodinu - s našimi přebaly na CD vytvoříte během chvilky originální obal na CD s profesionálním vzhledem. Přední i zadní strana přebalu na jednom listu. Okraje a ohyby s mikroperforací, zajišťující čisté oddělování a snadné ohýbání. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné přebaly na CD krabičky Avery Zweckform C32250-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32250

Anebo si chcete vytvořit vlastní obaly na CD nebo DVD ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32250-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na CD a DVD
Hmotnost: 0.35 kg
Rozměr: 151 x 118 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 170 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: C32250