Neonové etikety | L7263Y-25

389 Kč / ks 471 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x38,1 mm, 350 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, barva neonově žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 99,1x38,1 mm, 350 ks etiket v balení, papírové, snímatelné, barva neonově žlutá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: ideální na označení akčního zboží nebo cen, výstražná značení...prostě jako etikety, které by měly být vidět. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách po kliknutí na Videa (viz výše)Můžete se také spolehnout na bezproblémový průchod tiskárnou bez uvíznutí, čímž nedochází k usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7263Y

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7263Y-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neonové etikety
Hmotnost: 0.317 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 38,1
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 14
Celkem etiket v balení: 350
Barva: neon žlutá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7263Y

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: