Neodlepitelné etikety | L6145-20

1 458 Kč 1 205 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 45,7x25,4 mm, 20 listů A4, 800 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser.

Použití: kontrolní plomby, kalibrační údaje, bezpečnostní varování, záruční informace, trvalé značení majetku, inventáře, elektroniky apod. Etikety jsou nesnímatelné - odolné vůči nedovolené manipulaci. Jejich porušení je ihned viditelné rozpadem etikety na malé kousky. Jsou trvanlivé, odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám a teplotám od -40°C do +100°C. Etiketa je stává neodlepitelnou 24 hodin po aplikaci! Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Neodlepitelné etikety Avery Zweckform L6145-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L6145

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6145-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neodlepitelné etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 45,7 x 25,4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 40
Celkem etiket v balení: 800
Barva: bílá
Materiál: akryl
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6145