Neodlepitelné etikety | L6145-20

1 185 Kč / ks 1 434 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: kontrolní plomby, kalibrační údaje, bezpečnostní varování, záruční informace, trvalé označení majetku, inventáře, elektroniky apod. Etikety jsou nesnímatelné - odolné vůči nedovolené manipulaci. Jejich porušení je ihned viditelné rozpadem etikety na malé kousky. Jsou trvanlivé, odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám a teplotám od -40°C do +120°C. Minimální doba pro aplikaci etikety je 24 hodin! Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6145

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6145-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neodlepitelné etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 45,7 x 25,4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 40
Celkem etiket v balení: 800
Barva: bílá
Materiál: akryl
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6145

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: