Novinky

Software pro návrh a tisk etiket
 
Snadno a zdarma: navrhujte a tiskněte etikety online sami
 
Baner software CZ
 

Software pro tvorbu etiket zdarma

Návod k softwaru Avery Design & Print

 

Navrženo speciálně pro výrobky Avery Zweckform

100% záruka spokojenosti

Navrhování etiket nebylo nikdy jednodušší: bezplatný software pro návrh etiket vám nabízí přesně padnoucí prázdné šablony a předpřipravené návrhy pro všechny produkty Avery Zweckform, jako jsou etikety na dokumenty, adresní etikety, vizitky a inventární etikety. Šablony umožňují rychlý a profesionální tisk přesně padnoucích etiket na naše produkty. Perfektní výsledky tisku jsou zaručeny!

          DE 1500x1150px_Visual_Packung_Bogen

Čárové a QR kódy

Vytváření čárových kódů a QR kódů

Pomocí softwaru můžete vytvářet čárové kódy a QR kódy a také sériová čísla. Pomocí online návrháře můžete sami navrhovat nejen jednotlivé etikety, ale i celé archy. Snadno tak přidáte vlastní QR nebo čárový kód na obaly výrobků nebo přidáte sériové číslování na cenovky.

          1500x1150px_Visual_SpenderFlasche (2)

Software pro navrhování a tisk etiket

Navrhněte si vlastní etikety zdarma - to nabízí Avery Design & Print:

Vlastnosti landing page

Program pro navrhování etiket od společnosti Avery Zweckform je zdarma, je k dispozici online a je vhodný pro počítače Mac i Windows. Nemusíte nic stahovat a můžete začít pracovat ihned. Všechny šablony pro vlastní návrh etiket jsou rovněž kompatibilní s počítači Mac a Windows a jsou k dispozici okamžitě.

Pomocí softwaru Avery Zweckform můžete navrhovat etikety zdarma a online - kdykoli. Kromě toho můžete pomocí aplikace Avery Design & Print navrhovat a tisknout na vizitky, karty, trička a mnoho dalších produktů ze sortimentu Avery.

Pokud jste si při navrhování etiket vytvořili vlastní návrhy, můžete je snadno uložit do softwaru, aniž byste je museli stahovat do počítače. Vaše šablony jsou vždy k dispozici v aplikaci Avery Design & Print - ať už v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Můžete tak vždy pokračovat v návrhu etiket tam, kde jste skončili.

DE 1500x800px_Visual_DPO_v2

Dárky k objednávce

Při objednávce nad Kč 1.000,- vč. DPH | obdrží zákazník jako malý dárek 1 ks produktu Stick'n by Hopax.

Při objednávce nad Kč 1.500,- vč. DPH | dopravné Zdarma.

Při objednávce nad Kč 2.000,- vč. DPH | dle nabídky v Nákupním košíku.

Akce neplatí pro velkoobchodní zákazníky a je platná do vyprodání zásob.

10 tipů pro dokonalý tisk etiket

Archy s etiketami se v tiskárně chovají jinak než běžný papír. Věnujte proto pár minut těmto tipům, v budoucnu tím ušetříte čas a tisk etiket pak bude rychlý, profesionální a bez starostí.

Tip 1: Věnujte pozornost kvalitě etiket
Ujistěte se, že používáte originální produkty Avery Zweckform a můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu! Bezproblémový chod tiskárny je podporován optimální rovinností a souměrným povrchem etiket, bezpečnostní hrana QCT (Quattro Clean Technology) zabraňuje usazování lepidla v tiskárně a díky vynikajícímu ukotvení toneru či inkoustu je možné tisknout texty a obrázky ostré jako břitva:-) a bez rozmazávání.

Tip 2: Pro Vaši tiskárnu používejte správné etikety
Naše univerzální etikety a etikety na pořadače lze potisknout na všech typech tiskáren. U všech ostatních etiket věnujte pozornost doporučené technologii tisku. Informace o vhodném typu tiskárny naleznete na přední straně obalu etiket nebo v popisu položky.

Tip 3: Pro přesný tisk doporučujeme náš bezplatný software
Pro naše potisknutelné produkty nabízíme ke stažení prázdné šablony v Microsoft Word, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Pro graficky náročnější projekty použijte náš bezplatný program pro tisk etiket Avery Design & Print s prázdnými nebo již připravenými šablonami a s užitečnými funkcemi, jako je import databází z Excelu, možnost hromadné korespondence, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů a dalšími.

Tip 4: Zkontrolujte nastavení tiskárny
V nastavení/vlastnostech laserové tiskárny vyberte typ papíru nebo média "Štítky" (v závislosti na typu tiskárny existují alternativní termíny, například "Labels", "Silný papír" apod.). Arch je podáván zařízením pomaleji a toner je lépe fixován. U inkoustových tiskáren vyberte typ papíru "Obyčejný papír", jinak může dojít k nadměrnému nanášení inkoustu. Dále zkontrolujte zda je nastaven formát papíru "A4" nikoliv "Letter" a zda je velikost stránky nastavena na "Skutečná velikost" nikoliv "Přizpůsobit".

Tip 5: Před tiskem archy prolistujte
Před vložením do zásobníku papíru, archy prolistujte nebo rozložte do vějíře. Tímto způsobem se mezi jednotlivé archy dostane vzduch a ty se pak lépe natáhnou do tiskárny.

Tip 6: Archy vložte do tiskárny správně
Archy vložte do hlavního zásobníku papíru nebo jednotlivý arch do zásobníku na fotografie. Informace o tom naleznete v návodu k obsluze. U etiket Avery Zweckform je vzdálenost okrajů na všech stranách stejná, takže musíte věnovat pozornost pouze přední a zadní straně. Většinou se archy do tiskárny vkládají etiketami nahoru. Pokud si nejste jistí, označte si prázdný list papíru a proveďte testovací výtisk.

Tip 7: Vytiskněte si zkušební výtisk na obyčejný papír
Doporučujeme si udělat zkušební výtisk na obyčejný papír, protože Vaše tiskárna může tisknout trochu jinak, než uvidíte v zobrazení tisku. Umístěte vytištěnou stránku papíru na arch s etiketami a zkontrolujte, zda je vše správně umístěno. V případě potřeby upravte odchylky ručně v Nastavení tisku. Obvykle stačí posunout okraje o pár milimetrů požadovaným směrem.

Tip 8: Ideálně by měl arch projít tiskárnou pouze jednou
Doporučujeme znovu nevkládat do tiskárny arch s etiketami, které již byly částečně vytištěny. Důvod? Byly odstraněny jen některé etikety a podkladový materiál ztratil kompaktnost. V důsledku toho se ostatní etikety mohou odloupnout a arch se může zaseknout v tiskárně. Bezpečnostní hrana QCT je přerušena štítky, které již byly odlepeny a nemůže již tedy účinně zabránit usazování lepidla v tiskárně.

Tip 9: Pro optimální navedení archů do tiskárny vezměte na vědomí
Po vložení archů do zásobníku použijte doraz a pečlivě upravte posuvné okraje. Pokud chcete tisknout více archů najednou, neplňte zásobník úplně. Vaše tiskárna tak bude archy lépe podávat.

Tip 10: Věnujte pozornost správnému skladování
Etikety skladujte v původním obalu při pokojové teplotě. Archy chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Vyvarujte se silným výkyvům teplot a neskladujte v blízkosti zdrojů tepla (topení).

Etikety na pořadače s Ultragrip

Dobry den,

dovolte nám Vás informovat, že jsou s novou a unikátní technologii ultragrip vyráběny i samolepící etikety na pořadače. Pro připomenutí se jedná o technologii, která zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a tisk bez rizika zasekávání archů v tiskárně. Do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu s etiketami je aplikována jemná vrstva laku a vytvořen 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami perfektně navede arch do tiskárny. Pro laserové tiskárny testováno a potvrzeno certifikací TÜV SÜD.

CZ_13266-Ultragrip (Large)

Nová technologie Ultragrip

Dobry den vážení zákazníci,

dovolte mi Vás informovat o zcela nové a unikátní patentované technologii ultragrip, kterou Avery Zweckform v letošním roce přináší na trh samolepících etiket. Jedná se o technologii, která zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika zasekávání archů v tiskárně. Naše etikety jsou navíc vybaveny bezpečnostním okrajem QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje výtoku lepidla zpoza etiket a tím chrání Vaši tiskárnu před poškozením. Pro laserové tiskárny testováno a potvrzeno certifikací TÜV SÜD.

Technologie ultragrip byla vyvinuta pro univerzální etikety, u nichž jsme do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu aplikovali jemnou vrstvu laku a vytvořili 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami perfektně navede arch papíru s etiketami do tiskárny a pro adresní etikety (na obálky, zásilky, balíky) u nichž jsme do oblasti záhlaví a zápatí na přední straně archu aplikovali perforovaný vzor, který bezchybně navede arch papíru s etiketami do tiskárny.

CZ_13266-Ultragrip (Large)

Objednávky na Slovensko

Pro naše zákazníky, kteří si objednávají na Slovensko máme dobrou zprávu. Zřízením jiného bankovního účtu u jednoho nejmenovaného bankovního domu:) v měně EUR se vyhneme zbytečným poplatkům za převod peněžních prostředků a tento si již ode dneška nebudeme účtovat.

Současně jsme do našeho obchodu přidali novou formu způsobu dopravy zboží a to přes síť výdejních míst Zásilkovna. Nyní máte možnost v rámci Slovenska využít více než 350 výdejních míst, které si sami vyberete.

Zásilkovna

Dobrý den vážení zákazníci,

dnešního dne jsme do našeho obchodu přidali novou formu způsobu dopravy zboží a to přes síť výdejních míst Zásilkovna. Nyní máte možnost v rámci ČR využít více než 1400 výdejních míst, které si sami vyberete:)

Nový vzhled obchodu

Dobrý den, vítáme Vás v našem staronovém obchodě etikety-stitky.cz. Najdete v něm mnoho vylepšení, více fotografií i informací o sortimentu produktů Avery Zweckform, které nabízíme. Chtěli jsme hlavně zpřehlednit obchod a tak si nově můžete produkty filtrovat podle různě zvolených parametrů v jednotlivých kategoriích, či podkategoriích, novinkou je i fulltextové vyhledávání. Budeme nadále pracovat na dalších vylepšeních, abychom náš e-obchod co nejvíce zjednodušili a zpřehlednili. Rádi uvítáme případné tipy a doporučení na vylepšení od Vás zákazníků a zapracované určitě odměníme:). Zákazníci, kteří se u nás již v minulosti registrovali, mohou zažádat pouze o změnu hesla.