Novinky

Katalog Z-design 2019

Nově vydaný katalog Avery Zweckform Z-design pro rok 2019 ve formátu PDF:

Z-design19obr

Katalog Z-design 2019

Zásilkovna

Dobrý den vážení zákazníci,

dnešního dne jsme do našeho obchodu přidali novou formu způsobu dopravy zboží a to přes síť výdejních míst Zásilkovna. Nyní máte možnost v rámci ČR využít více než 1400 výdejních míst, které si sami vyberete:)

Dárky k objednávce

Ke každé objednávce obdrží zákazník jako malý dárek 1 ks balení samolepek Z-design.

Při objednávce nad Kč 2.000,- Poznámkový blok NOTIZIO 7031, 90 listů A5, čtverečkovaný papír, dvoukroužková vazba, červené plastové desky.

Při objednávce nad Kč 5.000,- Taška na 15" notebook CASELOGIC v béžové barvě

Akce platí do vyprodání zásob.

Nový vzhled obchodu

Dobrý den, vítáme Vás v našem staronovém obchodě etikety-stitky.cz. Najdete v něm mnoho vylepšení, více fotografií i informací o sortimentu produktů Avery Zweckform, které nabízíme. Chtěli jsme hlavně zpřehlednit obchod a tak si nově můžete produkty filtrovat podle různě zvolených parametrů v jednotlivých kategoriích, či podkategoriích, novinkou je i fulltextové vyhledávání. Budeme nadále pracovat na dalších vylepšeních, abychom náš e-obchod co nejvíce zjednodušili a zpřehlednili. Rádi uvítáme případné tipy a doporučení na vylepšení od Vás zákazníků a zapracované určitě odměníme:). Zákazníci, kteří se u nás již v minulosti registrovali, mohou zažádat pouze o změnu hesla.