Novinky

Dárky k objednávce

Při objednávce nad Kč 1.000,- vč. DPH | obdrží zákazník jako malý dárek 1 ks samolepící bloček Stick'n, 30 lístků.

Při objednávce nad Kč 1.500,- vč. DPH | dopravné Zdarma.

Při objednávce nad Kč 2.000,- vč. DPH | dle nabídky v Nákupním košíku.

Akce neplatí pro velkoobchodní zákazníky a je platná do vyprodání zásob.

10 tipů pro dokonalý tisk etiket

Archy s etiketami se v tiskárně chovají jinak než běžný papír. Věnujte proto pár minut těmto tipům, v budoucnu tím ušetříte čas a tisk etiket pak bude rychlý, profesionální a bez starostí.

Tip 1: Věnujte pozornost kvalitě etiket
Ujistěte se, že používáte originální produkty Avery Zweckform a můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu! Bezproblémový chod tiskárny je podporován optimální rovinností a souměrným povrchem etiket, bezpečnostní hrana QCT (Quattro Clean Technology) zabraňuje usazování lepidla v tiskárně a díky vynikajícímu ukotvení toneru či inkoustu je možné tisknout texty a obrázky ostré jako břitva:-) a bez rozmazávání.

Tip 2: Pro Vaši tiskárnu používejte správné etikety
Naše univerzální etikety a etikety na pořadače lze potisknout na všech typech tiskáren. U všech ostatních etiket věnujte pozornost doporučené technologii tisku. Informace o vhodném typu tiskárny naleznete na přední straně obalu etiket nebo v popisu položky.

Tip 3: Pro přesný tisk doporučujeme náš bezplatný software
Pro naše potisknutelné produkty nabízíme ke stažení prázdné šablony v Microsoft Word, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Pro graficky náročnější projekty použijte náš bezplatný program pro tisk etiket Avery Design & Print s prázdnými nebo již připravenými šablonami a s užitečnými funkcemi, jako je import databází z Excelu, možnost hromadné korespondence, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů a dalšími.

Tip 4: Zkontrolujte nastavení tiskárny
V nastavení/vlastnostech laserové tiskárny vyberte typ papíru nebo média "Štítky" (v závislosti na typu tiskárny existují alternativní termíny, například "Labels", "Silný papír" apod.). Arch je podáván zařízením pomaleji a toner je lépe fixován. U inkoustových tiskáren vyberte typ papíru "Obyčejný papír", jinak může dojít k nadměrnému nanášení inkoustu. Dále zkontrolujte zda je nastaven formát papíru "A4" nikoliv "Letter" a zda je velikost stránky nastavena na "Skutečná velikost" nikoliv "Přizpůsobit".

Tip 5: Před tiskem archy prolistujte
Před vložením do zásobníku papíru, archy prolistujte nebo rozložte do vějíře. Tímto způsobem se mezi jednotlivé archy dostane vzduch a ty se pak lépe natáhnou do tiskárny.

Tip 6: Archy vložte do tiskárny správně
Archy vložte do hlavního zásobníku papíru nebo jednotlivý arch do zásobníku na fotografie. Informace o tom naleznete v návodu k obsluze. U etiket Avery Zweckform je vzdálenost okrajů na všech stranách stejná, takže musíte věnovat pozornost pouze přední a zadní straně. Většinou se archy do tiskárny vkládají etiketami nahoru. Pokud si nejste jistí, označte si prázdný list papíru a proveďte testovací výtisk.

Tip 7: Vytiskněte si zkušební výtisk na obyčejný papír
Doporučujeme si udělat zkušební výtisk na obyčejný papír, protože Vaše tiskárna může tisknout trochu jinak, než uvidíte v zobrazení tisku. Umístěte vytištěnou stránku papíru na arch s etiketami a zkontrolujte, zda je vše správně umístěno. V případě potřeby upravte odchylky ručně v Nastavení tisku. Obvykle stačí posunout okraje o pár milimetrů požadovaným směrem.

Tip 8: Ideálně by měl arch projít tiskárnou pouze jednou
Doporučujeme znovu nevkládat do tiskárny arch s etiketami, které již byly částečně vytištěny. Důvod? Byly odstraněny jen některé etikety a podkladový materiál ztratil kompaktnost. V důsledku toho se ostatní etikety mohou odloupnout a arch se může zaseknout v tiskárně. Bezpečnostní hrana QCT je přerušena štítky, které již byly odlepeny a nemůže již tedy účinně zabránit usazování lepidla v tiskárně.

Tip 9: Pro optimální navedení archů do tiskárny vezměte na vědomí
Po vložení archů do zásobníku použijte doraz a pečlivě upravte posuvné okraje. Pokud chcete tisknout více archů najednou, neplňte zásobník úplně. Vaše tiskárna tak bude archy lépe podávat.

Tip 10: Věnujte pozornost správnému skladování
Etikety skladujte v původním obalu při pokojové teplotě. Archy chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Vyvarujte se silným výkyvům teplot a neskladujte v blízkosti zdrojů tepla (topení).

Etikety na pořadače s Ultragrip

Dobry den,

dovolte nám Vás informovat, že jsou s novou a unikátní technologii ultragrip vyráběny i samolepící etikety na pořadače. Pro připomenutí se jedná o technologii, která zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a tisk bez rizika zasekávání archů v tiskárně. Do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu s etiketami je aplikována jemná vrstva laku a vytvořen 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami perfektně navede arch do tiskárny. Pro laserové tiskárny testováno a potvrzeno certifikací TÜV SÜD.

CZ_13266-Ultragrip (Large)

Nová technologie Ultragrip

Dobry den vážení zákazníci,

dovolte mi Vás informovat o zcela nové a unikátní patentované technologii ultragrip, kterou Avery Zweckform v letošním roce přináší na trh samolepících etiket. Jedná se o technologii, která zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika zasekávání archů v tiskárně. Naše etikety jsou navíc vybaveny bezpečnostním okrajem QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje výtoku lepidla zpoza etiket a tím chrání Vaši tiskárnu před poškozením. Pro laserové tiskárny testováno a potvrzeno certifikací TÜV SÜD.

Technologie ultragrip byla vyvinuta pro univerzální etikety, u nichž jsme do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu aplikovali jemnou vrstvu laku a vytvořili 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami perfektně navede arch papíru s etiketami do tiskárny a pro adresní etikety (na obálky, zásilky, balíky) u nichž jsme do oblasti záhlaví a zápatí na přední straně archu aplikovali perforovaný vzor, který bezchybně navede arch papíru s etiketami do tiskárny.

CZ_13266-Ultragrip (Large)

Objednávky na Slovensko

Pro naše zákazníky, kteří si objednávají na Slovensko máme dobrou zprávu. Zřízením jiného bankovního účtu u jednoho nejmenovaného bankovního domu:) v měně EUR se vyhneme zbytečným poplatkům za převod peněžních prostředků a tento si již ode dneška nebudeme účtovat.

Současně jsme do našeho obchodu přidali novou formu způsobu dopravy zboží a to přes síť výdejních míst Zásilkovna. Nyní máte možnost v rámci Slovenska využít více než 350 výdejních míst, které si sami vyberete.

Zásilkovna

Dobrý den vážení zákazníci,

dnešního dne jsme do našeho obchodu přidali novou formu způsobu dopravy zboží a to přes síť výdejních míst Zásilkovna. Nyní máte možnost v rámci ČR využít více než 1400 výdejních míst, které si sami vyberete:)

Nový vzhled obchodu

Dobrý den, vítáme Vás v našem staronovém obchodě etikety-stitky.cz. Najdete v něm mnoho vylepšení, více fotografií i informací o sortimentu produktů Avery Zweckform, které nabízíme. Chtěli jsme hlavně zpřehlednit obchod a tak si nově můžete produkty filtrovat podle různě zvolených parametrů v jednotlivých kategoriích, či podkategoriích, novinkou je i fulltextové vyhledávání. Budeme nadále pracovat na dalších vylepšeních, abychom náš e-obchod co nejvíce zjednodušili a zpřehlednili. Rádi uvítáme případné tipy a doporučení na vylepšení od Vás zákazníků a zapracované určitě odměníme:). Zákazníci, kteří se u nás již v minulosti registrovali, mohou zažádat pouze o změnu hesla.