Mrazuvzdorné etikety | L7971-25

323 Kč / ks 267 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 38,1x21,2 mm, 1.625 ks etiket v balení, mrazuvzdorný papír, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 38,1x21,2 mm, 25 listů A4, 1.625 ks etiket v balení, mrazuvzdorný papír, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: speciální etikety pro všechny aplikace v chladném prostředí. Teplota při nalepování může být až -20°C, teplotní odolnost etikety od -50°C do +70°C. Vysoká přilnavost k různým obalovým materiálům, i na mírně zakřivené nebo nepravidelné tvary. Lepidlo vyhovuje přímému kontaktu se suchými a nemastnými potravinami. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Mrazuvzdorné samolepící etikety Avery Zweckform L7971-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7971

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7971-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mrazuvzdorné etikety
Hmotnost: 0.353 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 38 x 21,2
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 65
Celkem etiket v balení: 1.625
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7971