Mrazuvzdorné etikety | L7970-25

267 Kč / ks 323 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 600 ks etiket v balení, mrazuvzdorný papír, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 600 ks etiket v balení, mrazuvzdorný papír, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: speciální etikety pro všechny aplikace v chladném prostředí. Teplota při nalepování může být až -20°C, teplotní odolnost etikety od -50°C do +70°C. Vysoká přilnavost k různým obalovým materiálům, i na mírně zakřivené nebo nepravidelné tvary. Lepidlo vyhovuje přímému kontaktu se suchými a nemastnými potravinami. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7970

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7970-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mrazuvzdorné etikety
Hmotnost: 0.353 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 33,9
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 600
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L7970

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: