Magnetické štítky | J8871-5

Neohodnoceno
710 Kč 587 Kč bez DPH
Do týdne

5 archů A4, rozměr 78x28 mm, 90 ks štítků v balení, silně magneticky přilnavé, s mikroperforací, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 78x28 mm, 5 archů A4, 90 ks štítků v balení (18 štítků v archu), barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Potisknutelné magnetické štítky Avery Zweckform J8871-5 pro jednoduché a flexibilní označování kovových regálů, magnetických tabulí apod. Vytvořte a vytiskněte si vlastní magnetické štítky během několika minut, za pomoci svého počítače a tiskárny. Díky mikroperforaci lze od sebe jednotlivé štítky velice snadno oddělit a lze je libovolně přemisťovat a opětovně používat. Potisknutelné magnetické etikety Avery J8871-5 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8871.

Nebo si chcete vytvořit vlastní štítek jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

| POZNÁMKA | Magnetické štítky se vyznačují vyšší hmotností. Před tiskem magnetických štítků na inkoustové tiskárně se proto prosím ujistěte, že je Vaše tiskárna schopna tento materiál zpracovat. Podrobnosti naleznete v návodu k tiskárně.

Avery Zweckform J8871-5 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.47 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 78 x 28
Počet archů A4 v balení: 5
Počet etiket na archu A4: 18
Počet kusů v balení: 90
Barva: bílá
Materiál: kov
Tvar: obdélník | ostré rohy
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Specialita: magnetické
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost | Produkt: klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182234372
Softwarový kód: J8871

Návod k programu Avery Design & Print