Lesklé etikety | L7769-40 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

1 179 Kč 974 Kč bez DPH
Do týdne

40 archů A4, rozměr 99,1x139 mm, 160 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x139 mm, 40 archů A4, 160 ks etiket v balení (4 ks/arch), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Lesklé etikety Avery Zweckform L7769-40 jsou ideální na profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Vysoká lepivost na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup ve fotografické kvalitě, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bílé vysoce lesklé samolepící etikety Avery L7769-40 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7769.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L7769-40 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 139 | cca A6
Počet archů A4 v balení: 40
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 160
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182230275
Softwarový kód: L7769

Návod k programu Avery Design & Print