Lesklé etikety | Inkjet | C6081-10 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

519 Kč 429 Kč bez DPH
Do týdne

10 archů A4, rozměr 88,9x63,5 mm, 80 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 88,9x63,5 mm, 10 archů A4, 80 ks v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Lesklé etikety Avery Zweckform C6081-10 jsou ideální na profesionální značení výrobků, zboží, propagačních předmětů a materiálů, samolepících fotografií atd. Vysoká lepivost na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup ve fotografické kvalitě, který se díky vynikajícímu přilnutí inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Lesklé samolepící štítky Avery C6081-10 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C6081.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C6081-10 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesklé etikety
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 88,9 x 63,5
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 80
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182060810
Softwarový kód: C6081

Návod k programu Avery Design & Print