Kartoteční lístky | C32254-25

369 Kč 305 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 105x70 mm, 200 ks štítků v balení, gramáž 185 g/m², hrany s mikroperforací, oboustranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 105x70 mm, 25 archů A4, 200 ks štítků v balení (8 štítků na archu), gramáž papíru 185 g/m², barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Kartoteční lístky Avery Zweckform C32254-25 jsou vhodné na malosériový tisk pozvánek, blahopřání, kartotečních karet apod. Praktické, oboustranně potisknutelné karty s vysokou gramáží pro různé způsoby použití v domácnosti, v obchodě nebo v kanceláři - vytvořte si je proto sami, podle Vašich představ, jednoduše z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Hrany karet s velmi jemnou mikroperforací, díky které od sebe jednotlivé karty velice snadno oddělíte. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Potisknutelné kartoteční karty Avery Zweckform C32254-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C32254.

Nebo si chcete vytvořit vlastní štítky, pozvánky či jmenovky jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál štítků je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C32254-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní potiskutelné karty a štítky
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 105 x 70 mm
Gramáž papíru: 185 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélník | ostré rohy
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182242902
Softwarový kód: C32254