Inkjet papír Business | 2576-150

499 Kč 412 Kč bez DPH
Do týdne

formát A4, 150 archů v balení, gramáž papíru 120g/m², matný. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

150 archů A4, gramáž 120 g/m², matný. Typ tiskárny: inkoustová.

Inkjet papír Avery Zweckform 2576-150 je ideální pro tisk prezentací a dokumentů obsahujících jak obrázky, tak texty. Udělejte na zákazníka dojem profesionálně vytištěnou nabídkou. Matný Inkjet papír od Avery Zweckform je na to jako stvořený. Vynikající tisková kvalita s rozlišením až 5760 dpi, ostré kontury a zářivé barvy  - i těmito vlastnostmi Vás náš papír přesvědčí. Navíc se můžete spolehnout na okamžitě suchý tisk, který se nerozmazává. Papír s matným vzhledem Avery 2576-150 je vhodný pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Papír pro inkoustové tiskárny od Avery Zweckform v kvalitě Business***

  • speciální matná povrchová úprava
  • okamžitě suchý tisk
  • odolný proti rozmazání
  • vynikající reprodukce barev
  • ostrý kontrast

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 2576.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Vyrobeno z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství, který je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform 2576-150 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Papíry Business 100/200g
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 120 g/m²
Počet archů A4 v balení: 150
Barva: bílá
Povrch: matný
Typ tiskárny: inkoustová
Úroveň kvality: Business***
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182410028
Softwarový kód: 2576