Inkjet fotopapír Premium | C2553-40

200 Kč 165 Kč bez DPH
Do týdne

formát 10x15 cm, 20 kusů v balení, gramáž papíru 300g/m², vysoce lesklý. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát 10x15 cm, 20 kusů v balení, gramáž papíru 300 g/m², vysoce lesklý. Typ tiskárny: inkoustová.

Fotografický papír Avery Zweckform C2553-40 je ideální na fotografie špičkové kvality s rozlišením až 9600 dpi, portréty, detaily. Na profesionálně vypadající fotografie už nemusíte čekat ani pro ně nikam chodit. Díky fotografickému papíru od Avery Zweckform si můžete vytisknout fotografie v prvotřídní kvalitě z pohodlí domova nebo kanceláře. Fotopapír Avery C2553-40 je vhodný pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Fotopapír pro Inkjet od Avery Zweckform v kvalitě Premium*****

  • speciální povrchová úprava
  • okamžitě suchý tisk
  • odolný proti rozmazání
  • vysoká barevná ostrost
  • dlouhodobá ochrana barev
  • hloubka ostrosti
  • voděodolný

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C2553.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Vyrobeno z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství, který je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C2553-40 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopapíry Premium 250/300g
Formát: 10 x 15 cm
Gramáž papíru: 300 g/m²
Počet kusů v balení: 20
Barva: bílá
Povrch: vysoký lesk
Typ tiskárny: inkoustová
Úroveň kvality: Premium*****
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182410257
Softwarový kód: C2553