Fólie pro přípravu tisku | 3491

782 Kč 646 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

100 archů A4 v balení, matná PET fólie, tloušťka 0,10 mm, bez lepidla, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: černobílá laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 archů A4 v balení, matná PET fólie, tloušťka 0,10 mm, bez lepidla, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: černobílá laserová.

Fólie na přípravu tisku Avery Zweckform 3491 slouží k vytvoření vlastní fólie pro další zpracování v profesionálních tiskárnách. Ideální pro navrhování a výrobu manuálů, letáků, pozvánek a spousty dalších materiálů. Jak to funguje? Vytvořte si texty, vyberte obrázky, vložte fólie do černobílé laserové tiskárny a vytiskněte. V profesionální tiskárně Vám pak sestaví fólie do tiskové formy, ze které se následně vytvoří tisková deska a tisk může začít. Fólie pro předpřípravu tisku Avery 3491 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3491.

Avery Zweckform 3491 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální fólie
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: transparentní (mléčná)
Materiál: polyester
Povrch: matný
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,10 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182034910
Softwarový kód: 3491