Etikety speciálních tvarů
Řazení produktů
Výpis produktů
průměr 40 mm, 2 400 ks etiket (100 archů A4). Bílé papírové etikety s permanentním lepidlem. Vhodné pro laserové i inkoustové tiskárny.
průměr 60 mm, 1 200 ks etiket (100 archů A4). Bílé papírové etikety s permanentním lepidlem. Vhodné pro laserové i inkoustové tiskárny.
Ovládací prvky výpisu
Etikety speciálních tvarů jsou samolepicí etikety s nestandardním provedením, které rozšiřují možnosti vizuální komunikace. Používají se všude tam, kde je potřeba zvýraznit informace, odlišit produkty nebo upozornit na důležité sdělení pomocí tvaru, nikoli jen barvy.
Etikety jsou dostupné v různých velikostech, takže je můžete přizpůsobit konkrétnímu účelu. Spolehlivě drží na papíru, kartonu i plastových površích a poskytují čistý, ostrý tisk v laserových i inkoustových tiskárnách. Jsou vhodné pro označování zboží, dárkových balení, ručně vyráběných produktů, kreativní tvorbu i kancelářské použití.
Pro jednoduché kruhové značení doporučujeme Samolepicí kolečka. Pokud potřebujete maximální viditelnost, vhodnou volbou jsou také Neonové etikety. Návrh a tisk obsahu si lze snadno připravit pomocí bezplatného online softwaru Avery Design & Print nebo pomocí prázdných šablon pro Microsoft Word.
