Etikety na lahve | Inkjet | MD4001 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

284 Kč 235 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

5 archů A4, rozměr 90x120mm, 20 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 90x120 mm, 5 archů A4, 20 ks etiket v balení (4 etikety na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva lesklá bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Bílé lesklé etikety Avery Zweckform MD4001 jsou ideální na vytvoření vlastní samolepky na sklo. Chcete dát zaměstnancům, zákazníkům nebo známým originální dárek? Co takhle darovat láhev oblíbeného vína s osobní a vtipnou etiketou vlastní výroby. Ideální také na všechny domácí výrobky v lahvích, sklenicích atd. Vlastní motiv si rychle a jednoduše vytvoříte na počítači. Naše samolepky na lahve jsou omyvatelné a chladu odolné. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky dokonalému ukotvení inkoustu nerozmazává. Samolepící etikety na lahve Avery MD4001 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je MD4001.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform MyDesign MD4001 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na lahve
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 90 x 120
Počet archů A4 v balení: 5
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 20
Barva: bílá
Materiál: papír
Povrch: lesklý
Určení: sklo
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182045565
Softwarový kód: MD4001